Ana sayfa

Zhengzhou Toper Industrial Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Zhengzhou Toper Industrial Equipment Co., Ltd.

Toper hakkında:

Zhengzhou Toper, Çin'deki endüstriyel ekipmanların lider tedarikçisi ve ayrıca filtre ve ayırma ekipmanlarının profesyonel ihracatçısı ve servis sağlayıcısıdır. Ayrıca, projeyi tasarımdan satış sonrası hizmete ve hızlı yedek parça tedarikine kadar filtrelemek için tam hizmete odaklanıyoruz.

Global Hizmet:

2006'dan beri, Zhengzhou Toper, 30 ülkeden 200'den fazla işletmeye ve Çin anakarası dışındaki bölgelere ürün ve hizmet sağladı. Güneydoğu Asya: Endonezya, Malezya, Filipinler ve Tayland; Batı Asya: Türkiye, Özbekistan ve Tacikistan; Kuzeydoğu Asya: Güney Kore, Moğolistan; Orta Doğu: İsrail, Filistin, Umman, Bahreyn, İran; Avrupa: Rusya, İtalya, İspanya, Ukrayna, Finlandiya, Polonya, Romanya; Kuzey Amerika: Kanada, Amerika; Güney Amerika: Meksika, Guatemala, Arjantin, Brezilya, Şili, Peru, Bolivya; Afrika: Güney Afrika, Cezayir vb.

Ürünler:

Tam otomatik filtre presleri, membran filtre presleri, mekanik kompres filtre presleri, kriko filtre presleri, dökme demir plaka ve çerçeve filtre presleri, paslanmaz çelik filtre presleri, yuvarlak plaka filtre presleri, kemer filtre presleri, kalınlaşma ve susuzlaştırma kemer filtre presleri, üç- ayak santrifüj, düz panel santrifüj, dekanter santrifüj, boru şeklindeki santrifüj, vakum disk filtre, çeşitli filtre ekipmanı, filtre plakası ve filtre bezi vb.

Uygulama:

Filtre ve ayırma ekipmanlarımız madencilik, metalurji, petrol, kimyasal, çevre koruma, galvanik, gıda, eczane, yağ, biyolojik, içecek, bira, tekstil, baskı ve boyama, kağıt yapımı, inorganik tuz, kömür yıkama, kanalizasyon arıtma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. , seramik, deri gibi endüstriler.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : TOPER

No. Çalışanları : 101~200

Yıllık satış : 5 million-10 million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 40% - 50%

Accepted Delivery Terms: FOB, CFR, CIF, EXW, CIP, FCA, CPT, DDP, DDU, Express Delivery, DAF, DES

Accepted Payment Currency: USD, EUR, JPY, CNY

Accepted Payment Type: T/T, L/C, Western Union, Cash

Nearest Port: Qingdao, Shanghai, Tianjin